http://www.chicagonow.com/tween-us/files/2013/10/ask.pnghttp://s.ytimg.com/yts/img/youtube_logo_stacked-vfl225ZTx.png← MŮJ ASK.FM A YT POZASTAVENÍ, NEOBÍHÁM

Únor 2014

Výhra a Frankie

28. února 2014 v 15:20 | Maruška |  Moje monstra
Ahoj, tak se po dlouhé době hlásím. Chtěla jsem si dát oddych a navíc jsme dostali výsledky testů povolání a v divadle musíme hodně dohánět, protože 14.3. jedem na soutěž do Vyškova ba Trdlinky. Už se tam moc těším. No jinak včera jsem byla s těma stážistama z ciziny (jsou na vedlejší škole :-D) do města a pak na bowling. Bylo to supr. Ve středu přišla mamka domů, že pro mě má nějaký dopis. Byla jsem zvědavá, tak jsem počkala až vybalí a dopis mi předá. Byla to výhra od Lagoonky za soutěž. Byla jsem velmi mile překvapená. Je moc krásný. Mám fotky, hned si ho zabrala Frankie. Akorát pásek má Venus a někam se schovala takže ona ani pásek na fotkách nejsou. Mám takový pocit, že to o víkendu bude doma jiskřit :-D A teď fotky. Jo a ještě děkuju Clawynce za krásný rozvrh hodin.

A hnus je na světě :/

20. února 2014 v 19:13 | Maruška |  Moje monstra
Ahoj, tak už jsem se rozhodla, pro obličejík číslo 3. Byla jsem natěšená, ale co z toho vzniklo? Hnus!
Mno nevím, asi jsem moc velký perfekcionista.

Mamce se líbí a říká, že ani žádný člověk není dokonalý, no jo, ale tohle má být jednorožec.

Ještě jsem ji oblékla a vyfotila s Clawdeen.


Tak který? :-?

20. února 2014 v 15:34 | Maruška |  Moje monstra
Ahoj, tak je tu zase ta vyřazovačka. Nejsou tu 2 obličejíky, takže už jen 3. Ještě připomínám, kdo si ještě nepřečetl pokračování Zlodějky a chce si to přečíst, tak *KLIK*
Připomínám, jak vypadá panenka a můžeme hlasovat. Hlasujte pro ten obličejík, který CHCETE aby byl na panence. :-)


Anketa- Který tam mám jen dát

19. února 2014 v 20:36 | Maruška |  Moje monstra
Ahoj, tak se ještě hlásím. Spectra se mě ptala, proč nemá Valentine obličej. No inu, bylo jich víc a já se nemůžu rozhodnout který ksichtík. Mám tady anketu. Vím, že vás nebude moc, ale i tak mi to pomůže. Joa kdo si ještě nepřečetl pokračko zlodějky tak *KLIK*. Přidávám obrázek jak Valentine vypadá.
Pšššt, tahle fotka ještě nemá být oficiálně zveřejněna ;-)
HLASUJTE PRO TOHO, KOHO NECHCETE VYŘADIT :-)

Zlodějka: Akce

19. února 2014 v 18:20 | Maruška |  fotostory
Ahoj, hlásím se vám zase po nějaké době ale ve škole je fakt zmatek, protože přijelo 6 stážistů z celého světa. No je to fakt fuška.
Jinak, (proč vždycky začínám větu slovem JINAK :-D) znáte TEVU(vyrábí léky)? No tahle izraelská firma má jednu fabriku v části našeho města a v našem městě je chemická škola která má domluvené pro své špičkové žáky místo v té TEVĚ. Jedou tam deváťáci a protože byly volné místa tak tam jedu s kámošem se podívat. :-) No bude to super když se nebudu učit :-D
Ale jsem tu kvůli pokračování fotostorka takže, začneme ?

Prosím

19. února 2014 v 10:44 | Maruška
Ahoj, po dlouhé době píšu, protože u nás ve škole je 6 stážistů z celého světa a je tam fakt maglajs(zmatek). Ale proč píšu? Přihlásila jsem se do jedné soutěže a tak moc prosím, hlasujete pro mě v komentařích :-) tady->http://tereslookingart.blog.cz/1402/beauty-soutez-1-kolo . Budu moc ráda, děkuju. :-)

Zlodějka

14. února 2014 v 14:55 | Maruška |  fotostory
Ahoj, tak se vám hlásím. Konečně je pátek a bude víkend a já jedu k babče a budu šít na stroji. Super. :-D No každopádně dneska je Valentýn, ale ani já a ani moje oolí to neslavíme, takže NO COMENT.
Dost kecání, jdeme na to. Udělala jsem takové mini fotostorko ;-)

Pozdrav ze školy :-)

13. února 2014 v 11:18 | Maruška |  moje kecy
Ahoj po dlouhé době. Omlouvám se, že jsem byla dlouho neaktivní, ale tento týden nemám moc času. Právě jsem dodělala s třídou testy povolání a učitelka řekla, že tu budem ještě hoďku za odměnu, takže supr.
Teďka hrju ve směs jednu hru( TADY ). Mno každý tu je na facebooku takže doufám, že mě nikdo neuvidí.
V pobdělí jsme jeli se třídou do Ostracy-Vítkovic do železáren na project ESA HOLY. Podle mého názoru to bylo super. Byla to interaktivní LARP hra kde jsme(náše třída bylka ještě rozdělena na polovinu) byli posádkou hvězdé lodi ESA HOLy a těžili jsme na jiných planetách nerostné suroviny. Byli sme rozděleni do 3 skupin na vědecký, letecký a těžebný tým. Já byla v těžebné skupině a byla jsme GEODETSmějící se. Pak když jsme dohráli měli sme oběd a druhá polovina šla hrát a my sme šli juknout na expozici. Byl tam simulátor auta a motorky, byl suprovej. U motorky to bylo nic moc, ale auto jsem dala. Smějící se Vrátili jsme se až v 16:00.
V úterý jsem měla jako vždy divadlo do 18:30 a včera jsem dělala projekty a úkoly. Doufám, že jsem vás neunudila k smrti.

Děkuju

9. února 2014 v 11:43 | Maruška |  moje kecy
Ahoj, tak jsem se v pátek vrátila z Alp a bylo to super. Teď dávám dohromady stopmotion,ale budu ho muset doplnit ještě záběry, které udělám až teď. Musím uznat, že už lyžuju skvěle na to jaká jsem byla minule. Bylo taam šíleně moc PRAVÉHO sněhu. Měla jsem z tohho totalní vánoce. Ze všech známích jsme si dělali srandu, že jsme 2 dny hrabali cestu, že dovolená naprd ale aspoň jsme ušetřili :DDD. Pravda to nebala. Jezdili jsme od 9:00 do 16:00 a každé ráno se cesta odhrnovala. :DD
Brala jsem si s sebou eura, že sichci koupir everku. Hračkářství tam bylo, ale everky tam nebyly. Cestou domů jsme jeli kousek v německu a jeli jsme kolem obrovského TOY R USu. Byl nádherný jen už zvenku. Škoda, že jsme tam nebyli. :-((
Domů jsme přijeli akorát když na zahájení ZOH v Sochi ukazovaly historii a pak jsem to viděla jen ve zkrácené verzi. Za Thajsko prý jede lyže Vanessa Mei, tu miluje moje kámoška houslistka, protože ona jezdí na lyžích ahraje na housle( ta Vanessa Mei). Musím uznat, že gumáky co jsme měly v londýně byli lepší, ale ušanky a kšandy jsou taky super.
Včera jsme byli ještě na oslavě narozenin tety, strejdy a dědy a když jsme tam šli, zjistili jsme že jsme něco zapomněli tak jsme se vraceli. Při cestě na tu oslavu(šli jsme pěšky, je to kousek) jsem slyšela ráno jako od petard a pakhned druhou a když jsem se podívala před sebe zjistii jsme, že na konci ulice hoří auto. Mamka říká, že to šíleně rychle začlo hořet moc rychle. Mno dneska to bylo na novinky.cz. Ach jo, proč se naše město objeví ve zprávách jen u toho špatného. Nejdřív to bylo skladiště methylalkoholu....
Jinak děkuju, že jste tu chodili amile komentovali a děkuju za krásnou cenu od Týny.

Moje kresby

7. února 2014 v 20:05 | Maruška |  Troška tvořivosti
Ahoj, dneska vám chci ukázat moje kresby. Prohlížela jsem si skici a mezi něma jsem našla starší kresby, takže nejsou úplně nej. Jedna kresba je nová to je ta s Honey. :-)
Takže jako první Honey. Omlouvám se za kvalitu, je to foceno přes webku.

Tohle jsem kreslila podle jednoho obrázku Clawdeen PG

A tohle už je Lala Scaris a Scary Tale

!!!NEKOPÍROVAT!!!