http://www.chicagonow.com/tween-us/files/2013/10/ask.pnghttp://s.ytimg.com/yts/img/youtube_logo_stacked-vfl225ZTx.png← MŮJ ASK.FM A YT POZASTAVENÍ, NEOBÍHÁM

Listopad 2013

Že by?

30. listopadu 2013 v 19:23 | Mary |  novinky
Dneska jsem se dívala na MHČR a jeden přispěk od fanouška byl, cituju:,, Užas v dráčiku mají webarellu za 819 kč už ji mám doma sem zní moc nadšený určitě si taky kupte.'' O této "novince" jsem slyšela i zprávu s "první ruky". Nic méně mamka chce jít zítra na Křidla vánoc takže zajdu do dračiku a možna budou fotky.
PS: Dneska jsem stěhovala panenky na nový stůl. Nejenem na stůl se stěhovalo.

To už je moc

30. listopadu 2013 v 9:18 | Mary |  moje kecy
aneb až příliš mnho skandálů. Jo tohke už píše jaždý tak to asi nepotřebujete slyšet ale já se musím vypsat. Tyhle problémy začly už na začátku listopadu kdy mi sem tam blby komentáře. Když mi přišel balíček od Gabči a já jsem vkládala fitky tak už u mě tohke přesáhlo hranice. Nejen že všechno psalo že jsou fotky nahrané ale ony se vůbec neukazovali. A když jsem se za hoďku mrkla jestli se vše uklidnilo, fotky byli nahrané asi 3x. Pak jsem měla problém je zveřejnit. Pak to bylo chvíli ok ale pak mi začli ukazivat že pod článkem mám jeden komentář. Byla jsem naštvaná že mě asi ignorujete ale když jsem se dívala tak tam bylo aspoň pět komentářu. HRŮZA!!! Jinak tento čtvrek mi uniklo okresní kolo o JEDEN vod. PROČ? PROČ? PROČ?
PS: Už se u vas chystá na vánoce.

Madeline má šatečky na zimu

30. listopadu 2013 v 8:16 | Mary |  Troška tvořivosti
aneb fandíme Nebelvíru.Když jsem u taťky háčkovala tyhle šatečky ani mê to nenapadlo ale podle mě Madeline vypadá jako věrná fans tohoto týmu. Mám také uháčkované šaty v tématice spíš na Havranspár ale ty až přiště. Omlouvám se za neaktivitu ale tenhle článek tu rvu celý víkend.
Fotek je dost takže se pohodlně usaďte. Omlovám se za kvalitu ale už bylo dost pozdě.

Vánoce budou tady

24. listopadu 2013 v 21:14 | Mary |  novinky
Hojky ghoulky. Presně za měsíc tady máme VÁNOCE. Ja už se těším, já už se těším. No ale rozhodla jsem se že bych mohla třeba háckovat na přaní. Takže jestli někdo bude třeba něco chtít uhackovat pro panenky piste do komentařů a když někdo bude chtít něco třeba pro svoje panenky tak se můžeme dohodnout. Přikládam trailer na Hunger games.

Hunger games+ recenze

23. listopadu 2013 v 12:33 | Mary |  novinky
Hi ghouls. Včera jsem byla večer v 20:00 na filmu Hunger games: Vražedná pomsta. Byl to super film který doporučuji každému kdo miluje sci-fi filmíky. Je to ale druhý díl a je lepší shlédnout i jedničku. Než jsem šla na filmkopila jsem si v Luxoru knížku Ghoulmošky se ctějí bavit. Můj názor: Je to skvělá knízka vekteré Rochelle Goylle přichází na Monster střední a potkává ghoulky Venus a Robeccu. Na novou školu ale přichází i nová na povrch milá ucitelka Sylphia Křidelkova z Bitálie. Jak to s ghoulkama dopadne se dozvíte v knížce. Napsala Gitty Daneshvari a vydalo nakladatelství Coo Boo. Kniha je obohacená nádhernými kresbami od Darka Dordevice a má 233 stran plných čtení(na můj vkus trochu krátkéS vyplazeným jazykem). Rozhodně doporučiji si přečíst.
PS: Už i Ab má afro vlasy.

Balíček

22. listopadu 2013 v 14:45 | Mary |  Moje monstra
Hi ghouls, včera mi přišel balíček od Clawynky. V balíčku byly super červené naušnice ve tvaru květinek, koalka,pudlík, přívěšek jako slon, žirafka a minidopis. No udělala jsem takový pokus. Na mou postel jsem položila plyšáčky, přívěšek a žirafku. Bylo jedno kdoským byl kámoš ale prali se jako zvířata. No, někteří. No ale mám fotky.
Jako první přiběhla Wyndovna.

Hop a koalka je tu. Na scéně se nám objevili další vetřelci.
Když jsem se na to tak díval. Měla jsem pocit že to je spíš miniforma hunger games.
Když už všechna ta vřava utichla Všichni měli co chtěli. Jen chudák Maddie ne.
Ale to by nebyla Webarella, kdyby ji nedala svou ukořistěnou koalku.
Tak to bylo asi vše. Děkuju Clawynce za super obchid a někdy můžem takový udělat znivu ale třeba výměný. Mrkající

Howleen´s push-up efect

19. listopadu 2013 v 20:44 | Mary |  Moje monstra
Tohle slovo vás asi napadne při pohledu na fotku moji Howleen. Tento účes se mi povedl až na třetí pokus poprvé se Howleen vlasy jenzakudrnatily. Po druhé jsem tento účes zkoušela na Lagoo. Vlasy s natáčkama jsem namočila do horké vody z rychlovarné konvice. Nechala jsem to přes noc a efekt nebyl nic moc( fotky dodám jindy). Do třetice všeho dobrého. Opět to byla Howleen a tentokrá jsem vlasy nechala na natáčkách jeden den. Výsledk byl přízniví a tak jsem ji oblékla, vzala mini trolíka z automatu na hračičky a fotila jsem.

Jane

19. listopadu 2013 v 15:20 | Mary
Oooo, proboha. Někdo už ji vlastní.

Dráčik

17. listopadu 2013 v 16:15 | Mary |  novinky
Hi ghouls dneska jsem byla v dráčiku a co tam nevidím. Nové I ♥ shoes Lala a Cleo. Jsou nádherné. A dost levné. Taky tam měly Dead tired Lagoo, Spectra a Robe. Lagoo se mi moc nelíbila. Měly tam taky 13 přání za 499,-. Jsou fakt levné protože jinde jsem je viděla jen ta 700,-.
A měly tam ještě Barbie Raquelle a Summer tak jsem mamku přemlouvala ale neprošlo mi to aniu fashionstas za 299,-.
Mají u vás taky I ♥ shoes a Dead tired?

Vánoční "seznámek"

16. listopadu 2013 v 21:53 | Mary
A je to tu. Můj vánoční "seznámek". Zalíbila se mi dávno ale teď Maddie a Webarella, navíc Maddie jsem si ji celou platila sama takže nemám šanci si ji koupit, takže jsem ji připsala na seznam. J to panenka Midge z barbie dům snů. Ano nezbírám jen MH. Celkově se mi líbí kolekce dům snů. Jsou celokloubové. Tzn. mají "kloub" i pod ňadry. Raquelle je taky krásná ale Midge je zrzavá a má navíc i krásné pihy a i ten výraz je boží. Na živo je mnohem hezčí, než na fotkách.Usmívající se
zdroj fotky:ziza.blog.cz
No a nyní mám velké dilema. Ctěla bych si koupit Raven nebo Lalu basic nebo Scary tales. Fakt nevím která je lepší.NerozhodnýPls poraďte.

!!!NEKOPÍROVAT!!!