http://www.chicagonow.com/tween-us/files/2013/10/ask.pnghttp://s.ytimg.com/yts/img/youtube_logo_stacked-vfl225ZTx.png← MŮJ ASK.FM A YT POZASTAVENÍ, NEOBÍHÁM

Říjen 2013

Nejšťastnější člověk na světě

30. října 2013 v 15:08 | Mary
Teď už asi víte o co se jedná. Já jsem dneska s kámoškou vyhrála Webarellku. Proboha. Zrovna když už jsemnto včera vzdala a dneska jsem se tam mrkla jen proto aby jsem pogratulovala výherci a čekalo tam na mě moje jméno. Marie Nováková. Jak krásně to zní. Každopádne Webarellu která bude pro kámošku schovám a bude to překvápko na její vánice a zároveň narozky.Smějící se

Frankie a její šaty

30. října 2013 v 14:34 | Mary

Hi ghouls, jsem totálně vytočená. Napsala jsem Neferče komentář pod fotku že fotit se na hřbitově není slušné a je to krapet ponožující a ona mi hned napsala jak ničím svoje panenky atd. Ať si to zkusí sama něco malovat. Vždycky se mi šileně třepe ruka a je to prostě těžké. Měla by jsi nejdřív promyslet než něco napíše. Když vidím na cizím blogu ooak oanenka která není nic extra tak si vždy promyslím jak to muselo být těžké a nebo nekomentuju vůbec. Takže, jak jste si užily prázdniny. Já voltážově. V pondělí jsme s kámošema ze třídy oslavovali Hallowen hallowenskou párty. No dobře, jen jsme se dívaly na VETŘELEC VS. PREDÁTOR 1 a 2. Pak jsme u toho kámoše co to pořádal spaly. Šli jsme spát až ve 02:00 hodiny ráno no vlastně všichni usly už v 01:30 a já s kámišem jsme ještě nevituhly dívaly se na film. Ráno jsme vstaly dost pozdě a byly jsme u něho až do 14:00 protože jsme se dívaly na Hunger Games. Pak jsme jela k babičce a uháčkovala jsem Frankie šatečky a Finnley návleky na nohy a rukavičky.
Udělala jsem ji mini šatky a na ně takovou vlečku.
Fr: Jak krásně to voní.
Co to tam vidí?
Bontíka, pejska od babičky.
A nesmý chybět ani plyšáček.
A srneček kterého jsem vyrobila bebičce k narozeninám ale ta říká že je ti čertík. Má rozdělené končetiny na půl takže je má pohyblivé.
A když už jsme u panáčků, vyfotila jsem paneneku kterou jsem vyrobila bratrovy k narozeninám.
Snad se vám to líbilo a nebudou žádné debilní narázky.

Finnley stavý+ řasy

28. října 2013 v 11:05 | Mary |  Troška tvořivosti
Hezký strašsvátek ghoulky.
Včera jsem psala o Frankie a o tom že musím znova do obchoďáku pro řasy a herkules. No samozřejmějsem cestou zabloudila do kiki a opět něco koupila. Koupila jsem malé gumičky pro monsterky a 6 mini čepiček pro monsterky, protože Lagoonka psala že panenkám skvěle padnou a já chtěla takové šít ale když se nasjytla taková super možnost tak jsem je vzala.
No ale teď k Frankie. Vymyslela jsem ji nové jméno Finnley [ Finli] a včera naleoila nové řasy. Než jsem šla do nákupáku tak si Finnley udělala boudičku pro Watzitka a všechno zdokumentoval.
Nejdříve uděláme střechu tak že vezmeme šoachtle jteré by se měly sehnat v lékarně, zdravitnických potřebách( není lékarna) nebo v Optysu aj. podobných obchodech. Přilepíme lepící pistolí.
Odstřihneme přebitečný papír co čouhá.
A můžeme malovat. ( Temperou, může být lak na nehty ale musíte přitom hodně větrat
Namalujeme a máme hotovo.

Tak to byla Finnley bez řas. A teď s řasama. Dala jsem ji nové oblečení učesala a narychlo uháčkovala čepičku.
Tak to je s Finnley zatím vše . Dneska mám taky nabytí program protože mě jeden kluk pozval na HALLOWENSKOU párty. Zatím Čahoj.

Prázdniny

27. října 2013 v 12:25 | Mary |  Moje monstra
Hi ghouls, konečně jsem se dokopala k napsání článku,protože skeduju vyhlášení soutěže o Webarelku. První dva příběhy jsou velmi o přátelství ale podle mě ten poslední je neospravedlný. No ake teď k novému tématu. V pátek jsem se z Osvětimi vrátila dost pozdě a zrovna když jsem posílala fotky do soutěže u Vali tak mi napsala že už je pozdě. Včera jsem zjistila že se mi narodila sestřenice. Jmenuje se Meda a dneska ji jdem navštívit. A teď vzkaz pro jednu blogerku. Lagoonko, ďěkuju že ve svích článcích píšeš kde si některé věci koupila. Kdo tvořín a má ve svém okolí Kik,tak ať si vezme penízky a může jít nakupuvat.Smějící se Já bych tam sama ze své vůle nešla ale když jsem zjistila co tam mají. Měly tam i MH regál kde se našla i nějaká ta celoklozbová napodobeninka, mini peněženjy, příčesky aj. věci za 25,- . Já si koupila velké a dlouhé příčesky za 79,- abych dovlasila panenku. Bohužel jsem zapoměla koupit herkules a umělé řasy. O koho se jedná? Je to panenka jterou lepidlo v hlavě poznamenalo nejvíc. Je to Frankie SS. Vlásky měla celou dobu pod parukou a já nikdy nevěřila že jí tu paruku sundám. Sundala a čekal mě šok!! Panence sežloutly vlasy, měla je hnusné a zničené takže jsem vlásky trochu upravila, vlasy se snažila trochubzabarvit do oranžové a znova udělala šíleně dlozhou obnovivací kůru vlasů. Nepovedlo se nic takže jsem vlasy dovlasyla a namalovala( tváričku má ušmudlanou a to díky lepidlu).
Nemohla jsem se na nu dívat takže jsem ořes noc malovala.Smějící se
Křídla jsou udělané oodle návodu od fantastické MFS a místo klipsů jsem nalepila suchý zip který je i na křídle a šateškách.
Protože si prošla největším peklem s panenek z indonesie mám pro ni dárky.
Taštička a sloník...
...botičky s náramkem byli v tašce i boty které ji propůjčila Venus.
A nyní největší překvepení.
Minipetshopka. Jak se asi bude jmenovat.
Ze štěněte byla nadšená. Ani Frankie normal k němu nepustí. Jaké jméno mu dal? To asi každý tuší. Přece Watzit.S vyplazeným jazykem

Detail na Watzitka.
Jak si spolu užívají.
A stímhle se Frankie loučí. Možná jsem mohla doplňit černý cop bílími proužky. No dneska jdu do našehi labyrintu obchodů pro řasy a herkules. Dneka nejspíš navštívit tetu a malou Medu.Nevinný

novinky

24. října 2013 v 17:40 | Mary |  novinky
Hi ghouls, sory že jsem nebyla aktivní ale měla jsem frmol. Dneska jsem ooět končila ve škole dřiv takže místi 19 minutové pauzy jsem měla hodinovku. Šla jsem se mrknout do dračiku jestli jsou už i u nás everky. A jsou. Jsou dokonalé. Mají sice větší a kulatější hlavinky a větší boky, ale to se mi na nich líbí. Kdybych mohka hned si beru peníze a běžím si pro Maddie ale nemůžu takže až na vánoce. Jsou o hodně hezčí než na fotkách. Jsem zvědavá jak bude vypadat Blondie orotože na fotkách je úchvatná. No ale teď k těm novinkám. Včera jsemzjistila že k trojce ghouls alive se mají přidat Toralei a Deuce. Taky se už objevili fotky panenek Art class.
Taky se objevil orototyp bot od Cedar ale já tele neumím najít obrázek. Už se taky ví jméno pastýřky s EAH, jmenuje se Bo Peep.
Tak to je asi vše co jsem z novinek našla. Jo vlastně, zítra začíná vyhlašování soutěže o Webarellu.

Křesílka

20. října 2013 v 10:44 | Mary |  Troška tvořivosti
Ahoj ghouls, moje mamka se rozhodla že jdeme na další zavod a tak čekám a hlídám tašky až mamka doběhne. V pátek jsem si udělala křesílka pro monsterky takže dávám návod. Budeme potřebovat práznou ruličku od záchoďáku, ale může být i něco věčího. Já mám tubu od mix it. Lepící pistoli, nůžky nebořezáček, tužku, látku a vatu( nebo cokoliv jiného na vyplnění).
Vezmeme si tubu nebo roličku a nakreslíme si linku kde budete řezat/stříhat.
Nezapomeňte na opěrátko. Když si vytřihnete tvar. Ustřihnete si dostatečně velký čverček látky do kterého dáte vatu, zalepíte a lepící pistolí nalepíte jako sedátko.
Pokud vám zbyla ještě druhá část můžete si zní udělat taky židličku.
Štastné tvořeníMrkající

Lalinka se fotí

19. října 2013 v 20:19 | Mary |  Moje monstra
A je tu onen článek o dnešním zavodu. Šla jsem tam s mamkou podpořit dědu v závodu a ctěl si vzít jednu panenku. Všechny mě prosily a cpaly se ke mně ale Lalinka schovávala se za Lagoonou a ja ji vzala s sebou. Jenže tam bylo moc lidí a rušno a mi se nectělo zrvna moc fotit. Tak jsem to vyřešila natrhala jsem pár vêtviček jednoho keře/stromu co měl takové krásné zbarvené listy. Na vakkoně jsem Lalunku fotila. Zítra začínám fitit fotistory ale i když hi budu mít hotové tak mě nečekejte protoze se učím na soutěž ZOO Ostrava.

Focení bylo velmi zabavné, protože mi každou chvíli spadla vvětvička sem tam jsem
vymazala dokonalou fotku, ttaky jsem některé fotky fotila 50x. Nejvtipnější bylo to že to nejvtipnější zapomněla.Proč zbírá listí? Že by chtěla uklízet?
No jasně rozhazuje a blbne s lístky.
Zbírame klacíky. Že by na oheň.
Lalince začla být krapet zima tak jsem ji zašla pro lepší oblečení. Bohužel jsem netušila jakého vetřelce jsem si přivedla.
A najednou se to stalo slyšela jsem někoho mluvit: ,,Konečně je teplo na plavky."


Přihnala se Abbey. Lala byla tak naštvana že ji skazila foto že vzala prvni klacek a hnala ji.
Řeknu vám, byla to vtipna podivaná.

Než se Ab přihnala po 2. Lala stihla ještě jednz fotku.
A teď přichází na řadu Abbey. Musela jsem ji nafotit protože někoho jen tak v plavkách na podzim neuvidíte.
Asi bude marné ji přemlouvat aby si na zimu oblíkla aspoň šaty na ramínka.Smějící se
Abbey bylo takové vedro že si sundala i ten šátek kolem pasu.
Co to dělá?
Co?! Nikdy jsem Ab neviděla uklízet!
No jasně! Vzdyť je to Abbeyin prvni podzim.
Proč by si měla Ab na oheň nazbírat pár klacíků když si můž vžít celý stromek.Smějící se
A můžem opékat. Ty listy byly tak krásně oranžové tak jsem je použila jakože oheň.Smějící se
Hmm, jaká dobrota.
A JEŠTĚ BONUS ALE TEN V C.Č.

Dnešek je SUPERDEN

19. října 2013 v 17:47 | Mary |  moje kecy
Hi ghouls, dneska mám superden. Dopoledne jsem se byla s mamkou mrknout na závod ve kterém běžel děda a vzala si sebou panenku ale o tom vám povím v dalším článku. Dneska jsem byla na Zataženi občas trakaře 2 a je to super film. No než jsem šla do cinestaru tak jsem měla ještě 20 minut čas tak jsem šla do Dráčiku. Rychke jsem běžela k panenkám od mattelu a byly tam jen Barbie a Monsterky( GNO,DDG,Scaris,DC,RM, pokoj oro Ab, kouoelna pro Lago, Sacaris playsety, CAM ty kterým se nalepujou oči i pusy, CAM doplňkové sety a classroom 2-pack oba). Po everkách nebylo ani vidu, ani slechu. Šla jsem se zeptat jestli nemáji panenky EAH a paní mi řekla že dojdou během týdne. No jsem na ně zvědavá. Na MMB stály bez poštovného 800-900 no a v Dráčiku 649,-. Jsen zvědavá kolik budou stát LD a jestly tam budou do vánoc. A teď ještě něco, Cerise jste už asi ciděly ale dneska jsem na FB objevila Blondie. Je krásna. Třeba se taky objeví do vánoc.

Catty objevuje náš byt :-)

18. října 2013 v 15:48 | Mary |  Moje monstra
Za celou tu dobu co Catt mám jsem ji ještě nevzala na prohlídku našeho bytu. Jen ke schodům kde jsem ji fotila hned když jsem ji fotila porvé. Ze školy jsem přišla brzo a moc se mi nechtělo, protože jak víte byla jsem u doktorky na odběr krve( točila se mi trochu hlavaNerozhodný). Catty mě ake na konec přemluvila a já ji vzala na prohlídku kterou jsem zdokumentovala.Mrkající Jako první jsem ji ukázala jídelnu na které se jí šileně zalíbili dekorace na stole.
Jů krásná květinka.
Jako správná kočka i Catty prozkoumá každou věc a vyjímkou není ani ozdobný kyblíček.
Catty: Počkej motýlku.
Hop,hop a Catty je pryč. Samozřejmě jsem tušila že její další zastávkou budou ozdobné světýlka.Usmívající se
Když jsme se konečne dostaly na balkon Catty byla okouzlená.
Ani by jste neřekli jak je mrštná. Sama jsem nevěděla k čemu tak zběsile běží.
K čemu asi. Bêžela k poslední rostlince co tu máme. K malé tuji. Sice to je jen malí stromeček ale i to jí stači
Jakmile si Catty dohrála u stromečku vrátili jsme se dovnitř a na řadu přišel obývák.
Catty si našla skvělou houpačku...
Zahrála si na kytaru...
...a vyčistila se.
Když objevila ja měkoučký je povlak na křeslu hned usnula.
A to je vše s tohi jak Catty objevovala.Usmívající se

fotečky

14. října 2013 v 14:15 | Mary |  Moje monstra
Ahoj ghouls,včera jsem slíbila že dám na blog fotky, takže budou v tomhle ćlánku. No jinak,začínám školu pomalu vzvladat a články píšu v každé volné minutě. Dneska jsem byla u doktorky takže jsem propásla polovinu školy, ale bylo mi šíleně špatně. NevinnýNerozhodný Pomalu si už píšu dopis ježíškoviMrkající. Teď přejdeme k fotká. Nedávno jsem objevila soutěž u Wery,
tak jsem se přihlásila, je to zajímavé téma. Téma bylo vyfotit panenku v Hallowenském stylu. Takže jsem si v pátek sedla a uháčkovala šaty se závojem. Všechno je háčkované. Navlíkla jsem to na Catty doladila doplňky a měly z toho vznik fotky u hradní brány.Smějící se
Snad se s fotečkama povede něco vyhrát.

!!!NEKOPÍROVAT!!!