http://www.chicagonow.com/tween-us/files/2013/10/ask.pnghttp://s.ytimg.com/yts/img/youtube_logo_stacked-vfl225ZTx.png← MŮJ ASK.FM A YT POZASTAVENÍ, NEOBÍHÁM

Září 2013

DŮLEŽITÉ

30. září 2013 v 16:47 | Mary |  moje kecy
GHOULS, TOTO JE DŮLEŽITÝ VZKAZ, HLAVNĚ PRO TARANTULI. ZÍTRA ZAČÍNÁ NA MONSTER HIGH ČESKÁ REPUBLIKA( NA FACEBOOKU) SOUTĚŽ O WERABELU. TAKŽE JESTLI SE PŘIHLAŠUJETE TAK HODNĚ ŠTESTÍ PROTOŽE TO MEZI 33 000 LIDÍ BUDETE POTŘEBOVAT.

Pokračko fotostorka

29. září 2013 v 17:05 | Mary |  fotostory
Na Monster střední byl krásný podzimní den a většině studentům končila škola. Teda až na naši partu ghoulek.
Venus: A já jsem řekla...
Fran: Hi ghouls.
Lala: Co to máte na sobě.
Howlee: Prošmátraly jsme výprodeje.
Venus: Aco ty vlasy? Jste jak dvojčata.
Fran: No jo, někdo musel mít stejný účes, že Howlee?! Nejdete na pauzu do cofin bean?

Spectra: Hej jsme tady v rohu.

Abey: Objedejte nám jídlo.

Fran: Tady je to po přestavbě hezký. Ahoj všichni.

Venus: Clawde. Jednu eskymáckou mlsku s kokosem. Dva tousty, nenamazané, Frankie si je namaže sama a...
Clawde: Ghouls, sory já nemůžu tančit a lala taky ne.
Lala: Jj, sory musíme tu obsluhovat.
Ab: Tak pudu já.
Spectra: Ab, musíš ale tančit to co jsem nacvičily.
Ab: Tak to ne.
Spectra: Já jsem moderátor, ale Howlee a Venus to umí.
Frankie: Venus, co je nechutnáti snad nebo pořád myslíš na Deuce?
Venus: Chutná...
Frankie: Hele já sece.....
Venus: Frankie nemluv o tom!....Dneska je terorie, byl úkol?
Frankie: Ok. Nebyl úkol.
Frankie: Co je..otevři to
Venus: Asi nějaký omyl
Frankie: Aha. Mám to jít vyhodit?
Venus: Nem oůjdu to vyhodit sama.
Žádný omyl to nebyl. Byl to vzkaz od Deuce ale Venus to nikomu neřekla.
Večer

Venus: To je nádhera. Je tu někdo?Ráno
Venus: To už je ráni. Sluníčko je už v pozici 12:00. To jsem spala tak dlouho? Co? Moment za deset minut mám být v divadle.
Venus spěchala ještě domů aby se převlékla a uháněla na zkoužku sestavy s Howleen a Frankie.
Frankie: Venus, jde jsi byla měky jsme o tebe strach.
Venus: Já..zaspala jsem.
Howleen: Snídala jsi?
Venus: Ne.
Frankie: Ok, tak my jdem pro croasanty a mátový čaj.
Deuce využil togo že ghoulky šly do bufetu a vynořil se z poza rohu. Ale netušil že je někdo sleduje.
Venus: Deuce, dneska jsem měla o tobě sen.
Deuce: To nebyl sen. Přišel jsem ti popřát štěstí.
Frankie: Venus, neuvěříš kdo proti nám soutěží. Violet! A slyšela jsem že poslala špeha.... A-ahoj Deuce
Když už byl večer všichni se nahrnuli do sálu a čekali až vše začne.
Spectra: Ghoulky a ghoulové, vítejte na soutěži kde vítězná taneční skupina vyhraje měsíční pobyt na prestižní taneční škole. Jako první tu máme taneční skupinu z monster high Girls Generation. Můžeme začít.
Ghoulkám se vedlo skvěle, ale...
A zrovna když mělo přijít finále Howlee zakopla, ale vše zachránila Dragona která je pozorovala aby mohly okopírovat s Violet sestavu. Dragona je mírumilovná takže okamžitě přispěchala a začla tančit.
Venus: Díky Dragon
Spectra: A vítězem se stává...
....Girl Generation. Gratulujeme.
Spectra: Moment máme tu ještě něco. Díky sportovnímu chování jede s GG i Dragona.
Holky se dokonale nachystaly. Vzaly si s sebou plakáty na skrášlení pokoje.
Domácí mazly.
A samozřejmě i vstupenku do ráje

Doufám že se vám fotostorko líbilo. Jinak ve čvrtek jsem byla na výtvarné soutěži a o víkendu na chatě v Jánských koupelých.

Fotostory

22. září 2013 v 17:50 | Mary |  fotostory
Ahoj ghouls, jak výte včera jsem byla v divadle. Narazila jsem si tam ošklivě prsteníček na levé ruce a mám na kloubech modřiny. No pak jsem si domů přivedla kamošku já jsem udělala objed( jen jsem ohřála hotovkyNevinný)
Byly jsme na tabletu pak sme šly do obchoďáku. Tam jsme šli do Dráčiku a tam jsem si koupila nějaké náleoky do té mh soutěže na FB. Chybý mi tři písmena. No pak jsme čekaly na kámoškou a šly jsme na nášup Nirtal Instrument: Město z kostí. Bylo to super. No a dneska jsem nafotila fotostory.
VÍCE V C.Č.

Výkend

20. září 2013 v 16:23 | Mary |  Moje monstra
Hi ghouls, jak se máte? Ja super. Co škola? U mě dorý, zatím mám samí až na jednu 2/3Mlčící. Nedávno jsem se zasedívala na MFS a všimla jsem si recenze na panenky Pinkie Cooper. Připomínají mi některé BJD. A už vím jakou, Tarantule, vspomínáš na svůj článek o BJD kočičce. Připomínají mi ji. Jestli se ukážou u nás tak je musím. V dubnu jedeme ze školoz do italie tak možná něco s toho bude. Jinak jsem přidala moji Lagoo ooak a Lale řasy a Abbey jsem vyfotila v nových mnou uháčkovaných šatičkách.

Lalinka je podle mě strašně roztomilá


A Lagoonka mi připomíná ty mrkací panenky s dlouhýmy řasami.


A teď ta Ab. Bylo pro mě hodně těžké ji učesat protože na některých místéch má plešky s pár
vlásky a někde má dírky dokonce bezvlasů. Ale je z Indonesie takže mě to nepřekvapuje. Ale nakonec se účes poved.Poslední dobou jsem si oblíbila úpravu jménem LOMO, takže asi víte co se bude dít příštích pár dní.Smějící se


Ještě Venus a Lago

Tak to je zatím vše jinak zítra budu celý den v divadle protože budeme znova hrát tu Pomádu jako na táboře takže nemůžu s rodiči na Lysou horuPlačící.

DRÁČIK

19. září 2013 v 20:59 | Mary |  Mh
Ahoj ghoul, ořed půl hiďkou jsem se vrátila z dráčikz a byly tam všechny možný mh a moxie a Tarantule byly tam i ty porcelánové Brtzky a jsou fakt krásné. No byly tam i MLP Equestria girls a musím říctt že jsou hezké a když jsem říkala a psála že se mi nelíbí tak když jsem je viděla na živo musím říct že jsou hezké. No pak jsme byly v New Yorkeru a koupila jsem su nové boty fotky dám zítra. Jinak konečně je výkend takže to zatím vypadá na víc článků. Tak pp

zase banshee

17. září 2013 v 20:19 | Mary |  výlety
Ahoj ghouls, omlovám se že nejsem mic aktivní ale teď je ve škole trochu frmol. Zvikám si na hodně učení. Vždy to pro mě bylo lehké a měla jsem to "na háku" ale to mi teď končí. Vysvědčení už se píše na přihlášky na střední. No jinak, v neďěli jsem byla na přehradě Kružberk měla jsem s sebou Debii a mojeho malého miniaturního furbyho. Potom jsem udělala kolo podle návodu od MFS ale ne uplně to její ale uolně to starobylé. U nás je obchod STOKLASA. Možná ho někdo zná. Unás je nově otevřen tak jsem do něj vešla abych se mrkla o co go a objevila jsem tam různé korálky kleštičky ale taky šátky, kabelky a deštníky ajiné doplňky a různé věci na dělaní těch doplňků a látky takže jsem si koupila metr zlatého saténu, jahelníček a špendlíky. Tzn. že budu tcořit. Ještě dneska si uháčkuju triko a možná ještě kalhoty a zítra kabátek pro Lagoo. No a teď už k fotkám. Jsou opět černobílé.
Udělala jsem Debii tričko a doplněk na rameno z samo tvrdnoucí hmoty barvy tera
Debii je šíleně forogenická
Omlouvám se ale nejsou to všechny fotky jen ty nej. Jinak zítra nevím jestli se stavím a když ji tak tu budou aspoň dva články nebo jeden velký a pokud by to někoho zajímali nejlehčí předmět je chemie a dějepis a opravdu už se učíme vzorečky a ano, umím zatím všech 24 napsaných vzorečkůS vyplazeným jazykem

Banshee

14. září 2013 v 18:59 | Mary |  Moje monstra
Tak jsem se trochu prospala a jsem tu zas. Jak jsem řikala, dávám tu fotky mojí banshee a už má dokonce i jméno. Jmenuje se Debii. To jméno vymyslela Clawynja a moc se mi zalíbilo. Včera jsem vyrobyla novou pohovku a housle a fotila jsem. Hosle jsou vyrobené stejným spůsobem jako kytara od MFS.
Poslední dobou jsem si šíleně černobílé fotky takže počítám že do konce měsíce budou fotky černobílé a pak možná bude efekt sepie
Pokud si někdo všimnul, zvíraznila jsem Debii linky ale je to jen malý detail
Fotky jsou takové pochmurnější ale to mám i já takovou náladu
A když už to byla Operetta tak oblíbená činost mojí Debii je hra na housle
A když už jsme u Debii tak bych chtěla ještě jednu banshee ale natu potřebuju Frankie ale mám jen poměrně vzácnou Scary Tales a tu přemalovávt nechci takže jedno z mých vánočních přání bude Frankie, nejlépe RM, černý kanekalon,tempery a nový herkulesS vyplazeným jazykem.

Pátek 13

14. září 2013 v 17:28 | Mary |  Moje monstra
Ahoj ghouls, jaký byl pátek 13? U mě to byl super den. S kámoškama a kámošem jsme se učila jen 3 vyuč. hodiny. Proč? Protože jsme museli dodělt takové veselé židličky jako zvířátka. Potom jsem přišla domů, čas rychle uběhl a já jsem šla s kámoškama do kina na " Město s kostí". No bylo to úžasné a doma mám jěště tu knížku kterou sme vyhrály za 16. Místo v soutěži seznam najdu tam co neznám. No ale mám fotky židliček takževám je ukážu nejdřív normal a potom jak by vypadali v negativu.
Tohle je náš chameleon. Povedl se ne? My se líbí teda,ažna ty oči.
Tady se mi líbí ještě víc
Tuhle rosničku dělala kámoška s kámošem
V negativu sou všechna zvířata hezčí
Páv nebyl uplně dodělaný ale i tak
Ty peříčka nejblíž k tělu vypadaj jako růžičky
Tak snad se vám fotky líbili, já s mamkou teď jedeme do aqua protože jsme...teda já, nechala drahou filtrační flašku. Jinak možná ještě dneska večer tu dám fotky mojí banshee Oper a už mám pro ni jmeno.

Nejjednodušší ooak

12. září 2013 v 20:33 | Mary |  Moje monstra
Jednou jsem se tak dívala na mé ooak u kterých jěště není jisté, že budou vypadat takhle furt a přemyšlela jsem co s nimi. Protože mě nedávno očarovala krása telepatické banshee Scarah, řekla jsem si: Když není u nás v prodeji proč si ji neudělat. Je to nejjednodušši ooak( stači ji jen vybarvit oči na bílo). A protože je to lehké po natření herkulesem jsem se pustila do vyrábění topinkovače, topinek podle mfs a nože. Všechno jsem dělala z toho tvrdého krtonu co je vždy na konci skicáků.Smějící se Při té příležitosti jsem to nafotila s banshee Operett pro kterou ještě nemám jméno, tak prosím kdyby měl někdo návrh na jméno tak pište do komentářů.
Moje oblíbené černobílé fotky Líbající
A tady už fotky s výrobky
Není nad domácí třešňový jamSmějící se
A co taková nuttela
Skontrolujeme topinky
A je hotovo
A teď negatif
A zboku
Doufám, že se vám moje fotky v košilce a s snídaní líbili a pls pomozte mi vymyslet jménoUsmívající se

Clawden pozuje

10. září 2013 v 15:54 | Mary |  Moje monstra
Ahoj ghouls, jak už víte tak mám tabled a je fakt úžasnej. Dneska jsem zjitila že jdenz něho i volat a psát SMS. No ale to je od tematu. Když jsem přišla ze školy tak jsem si vzala Denie a nafotila pár fotek a protože jsem objevila i pár efektu tak jsem si s fotkama trochu pohrálaSmějící se.
Není to úplně nejlepší kvalita ale podle mě je to lepší než když jsem fotila foťákem
A teď ty efekty. Jako první negativní.
A teď sepie.
A poslední je černobílá fotka
Tahle se mi líbí nejvíc. A která se líbí nejvíc vám?

!!!NEKOPÍROVAT!!!